Mevcut yasam koşullarımızda gerçekleşen tüm durumların veri tabanında, bu durumları oluşturan temeller bulunmaktadır.  Bu temeller ince ince işlenmiş DNA yapısının içine kodlanmıştır.

Bu kodlar yaşamımızı sürekli etkilerler. Ve hatta oluştururlar. Bu oluşumun içerisinde biz bu kodları ne kadar fark edebilir ve kendi isteğimize göre dönüştürebilirsek, o kadar kendimizi gerçekleştirmiş olabiliriz.

Quantum Uygulama Seansları ile yaşamımızı kendi elimize almanın 3 farklı düzeyinde sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Bu çalışmalar ruhsal boyutta, bilinç dışı boyutta ve bilinç boyutunda uygulanmaktadır.

Bilinç boyutundaki çalışmalar, evrensel iletişim dengelerine uyum sağlamak adına belirli bir çizgide bilinç dışını yapılandırmak üzere adım adım uygulanmaktadır.

Bilinç dışı boyuttaki çalışmalar, kalıtsal olarak işlenmiş genetik yapı ve bizim sonradan dışarıdan etkilenerek kazandığımız yapıların dönüştürülmesini ve kendi isteklerimizle entegrasyonunun yapılmasını sağlamaktadır. Örneğin; korkulardan arınmak, negatif yasam deneyimlerini dönüştürmek ve zihinsel bağlamda önümüze engel olarak çıkan durumları dönüştürmek gibi.

Ruhsal boyuttaki çalışmalar ise tüm bunların öncesinde auramızın aktif hale getirilmesi işlemidir. Bu işlemde auramızın toksin tutmuş yani dış ve iç etkilerle zarar görmüş bölümlerinin tespit edilmesi ile çalışmaya başlanır. Bu çalışmaya çakra dengeleme ve toksinlerden arınma ile devam edilir. Auramızın üzerindeki çalışmalar diğer tüm çalışmalarımızın sağlanması adına en büyük etkiyi kapsar. Çünkü auramız bizim enerji kaynağımızdır. Ve bütün gerçekliklerin yaratıldığı zihinsel bölüm, auranın bir katmanıdır.

Tüm bu çalışmalar aslında tek bir çalışmadır. Basitçe bir telefonu düşünün. Batarya-telefon ve uygulamalar.. Aura-beden ve uygulamalar.. Her 3’u birlikte aktif olduklarında yaşamımız kendi elimizde olabilmek doğrultusunda hareket edebilmektedir.

Evrensel dengeyle uyum sağlanarak doğru rezonansa sahip olduğumuzda yaşamımız kendi elimizde olmaktadır.

“Yaşamımı Kendi isteklerim Doğrultusunda Donatırken, Evrensel Dengeyle Uyum Sağlamak ve Öncesinde Tüm Engellerimi Kaldırmak ve Bunları Yaparken Auramı Aktif Olarak Kullanabilmek istiyorum”

ifadesini kullanan her değerli insan,
Quantum Uygulama Seansları ile Bu Hedefine Rahatlıkla Ulaşabilmektedir.

Züleyha Kurt Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

İletişime Geçmek için..