Kendini ve hayatını yeniden keşfetmeye hazır mısın?

Sıkıntılar… Üzüntüler… Korkular… Endişeler… Çözemediğin her şeyin nedenini fark etme zamanı geldi!

Yargılardan uzak, olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır Access. Bilince bizi taşır. Başınızda nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz? Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu, sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır.

Bedenlerimiz; bizleri çevreleyen dünya enerjisinin farkındalığını, bizlere geri vermek üzere tasarlanmıştır. Daha muazzam bedenlenmenin; farkındalığımızı arttırmaya yardımcı olabilme yeteneği vardır. Bedenimiz, bilincimiz ve zihnimizle mükemmel bir uyumlama içerisinde çalışır.

Eğer bedeninize, zihninizde yer alan; yargı, bakış açıları, doğru olduğuna inandığınız bilgiler ve size ait olmayan duygularla davranırsanız, istemediğiniz sağlıksız enerji alanlarına girersiniz. Bunun tersini uygulayabildiğinizde ise; bedeninizle beraber muazzam bir enerji alanına girer, istemediğiniz tüm olumsuzluklardan kendinizi uzaklaştırırsınız.

Tüm fiziksel ve ruhsal hastalıkların, bedenimizde oluşan; hücresel, dokusal, yapısal, moleküler bozukluklarla başladığını biliyoruz. Bilim; size bu cümleyi, her hastalık için ayrı tanımlamalarla ve daha tıp diliyle anlatacaktır. Access ise; bu tanımı çok daha derin ve etki alanı farklı bir yerden anlatmaya çalışıyor.

Beden Terapileri, bir enerji çalışmasıdır. Terapiler; bedeninizle bir iletişim başlatmak, bir paylaşım içine girmek ve birlik yaratmak için tasarlanmıştır. Onunla savaşmak yerine, ilişki kurma şeklinizi değiştirirseniz, bunu yapmaya başladığınız ve başardığınız zaman; yaşamdaki her şeyle, kurduğunuz ilişki şeklini değiştirmeye adım atarsınız.

Züleyha Kurt Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

İletişime Geçmek için..