Hayatınızı yaşamaya devam ederken bazen kendinizle olan ilişkinizi ikinci plana attığınız zamanlar olur.  Fark etmeden her insanın yaşayacağı bu durum hayatla ilgili şu sonuçların ortaya çıkmasına neden olur;

Kendimizle aramız bozulduğunda hayattan aldığımız keyif azalmaya başlar. Enerjimizin çekildiğine, hayattan aldığımız tadın azaldığına tanık oluruz. Aslında her şey yolunda olmasına rağmen nedir bizi rahatsız eden bu doyumsuzluk hali? Sanki görünmeyen bir yerlerde bir şeyler oluyordur ve biz bu durumu kontrol edememeye başlarız.

Hayatımızda ki insanlar her zamanki gibidir ancak sanki bizi biraz daha az anlamaya başlamışlardır. Hatta belkide içimizde ki ses onların sizi anlamadığını söylüyordur.

Kendinizi daha güçlü hissetmeyi, aklınızın daha verimli çalışmasını istediğiniz halde, tüm denemelerinize rağmen bazı şeyleri yoluna koyamadığınız durumlar yaşıyor olabilirsiniz.

Eşinizle, işinizle, çocuklarınızla arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize yansıyan bu durumlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Beyninizle ilgili herhangi bir biyolojik bozukluk yaşamadığınız halde ilaç kullanarak yaşamınızı devam ettirmek zorunda değilsiniz. Beyninizi kullanma yöntemlerini öğrenerek düşüncelerinizi, duygularınızı rahatlıkla kontrol edebilir, hayatınızı istediğiniz gibi yaşama hakkını elde edebilirsiniz.

Bu nedenle:  Hayatınızı Şekillendirmek Elinizde!

Gelin hayatınızın kontrolünü kendi güvenli ellerinize alın!

Züleyha Kurt Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

İletişime Geçmek için..